Dagelijks bestuur Marathon Tilburg

Jacques Kusters Voorzitter, sponsoring j.kusters@marathon-tilburg.nl
Nick van Loon Evenemententerrein & partners n.v.loon@marathon-tilburg.nl
André Wentink Wedstrijdzaken a.wentink@marathon-tilburg.nl
Tim Kusters Vrijwilligerscommissie t.kusters@marathon-tilburg.nl
Marjolein Kusters Communicatie & secretariaat m.kusters@marathon-tilburg.nl
Arno van Esch Calamiteiten a.v.esch@marathon-tilburg.nl
Rob Honcoop Wedstrijdzaken r.honcoop@marathon-tilburg.nl

 

Postadres
Stichting Marathon Tilburg
Schouwburgring 8
5038 TL Tilburg
info@marathon-tilburg.nl

STARTLOCATIE
LAAT JE E-MAILADRES ACHTER EN SCHRIJF JE IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF!

door MailChimp!